Posted on

Atraktīvu kāzu ieteikumi

Daudzi pāri uztraucas par kāzu svinīgo daļu, jo nav pārliecība, ka visiem būs ko darīt. Šajā laikmetā arī ir grūti izvairīties no viesiem, kuri visu vakaru nosēdēs pie sava mobilā tālruņa. Toties ir daži veidi pikaluotto alfalainaa.fi, kā būt drošam, ka kāzas nebūs garlaicīgas un neliks viesiem bezmērķīgi kavēt liku pie galda. Jo ir svarīgi, ka šī diena paiet ar laimi un satraukumu. Toties labu satraukumu, jo savās kāzās labāk izbaudīt vakaru, ne uztraukties par kāzu grafiku.

Ļoti svarīgi ir iepazīstināt viesus, lai tie justos brīvāki un varētu labāk saprasties. Parasti to dara pirms sēšanās pie galda, bet laba ideja ir tos iepazīstināt jau pirms kāzām. Lai kāzās izvairītos no neveikliem brīžiem un klusuma starp viesiem, var noorganizēt kādus brīvdienu piknikus vai svētkus, kad uzaicina gan līgavas radus, gan līgavaiņa. Protams pāris arī vislabāk pazīst savus viesus, tādēļ ir viegli izdomāt kuriem viesiem varētu būt kopīgas intereses un labi saprastos.

Lai savus viesus padarītu laimīgus, tos jāpabaro. Visi jau zinām, ka cilvēks atmaigst, kad ir labi paēdis, tādēļ starp ceremoniju un svinībām var izveidot mazu pārtraukumu, kur pacienā viesus. Arī ja ceļš starp ceremonijas vietu un svinību vietu ir garš, tad būtu gudri viesus pacienāt ar kādām uzkodām. Tā pat viesu drūzmēšanās pie galda ļaus viesiem iepazīties un pačalot.

Svarīgs vakara priekšnoteikums ir sēdvietu izkārtojums. Lai gan šķiet, ka viesi tikai tur sēdēs, lai paēstu, tas ir ļoti nozīmīgi, kā viesi ir izkārtoti. Ja viesi būs izkārtoti pareizi, izvērtējot to paziņas un intereses, tad arī sarunas pie galdiņiem būs atvērtākas un cilvēki būs vairāk atslābuši sēžot pie galdiņiem, kur atrodas viņiem pazīstami cilvēki.

Mūsdienās, kad katri svētki un notikumi nav iedomājami bez liela pasākuma, aktivitātēm un priekšnesumiem, arī kāzas nav izņēmums. Pāris savus viesus pazīst vislabāk, tādēļ arī zina, kādas izklaides būs visvērtīgākās un cik ļoti daudz tās vajadzīgas. Iespējams, ka viesi ir atraktīvi un pietiek ara dzīvo mūziku, lai tie sāktu dejot un runāt ar citiem. Bet citreiz kāzās nepieciešams pasākuma organizators, kas aicina viesus iesaistīties un nepalikt malā. Varbūt nepieciešam uzlūgt kādu deju grupu, mākslinieku vai izpildīt kāda mūziķa priekšnesumu. Vislabāk arī ir aicināt viesus iesaistīties un veidot kādu kopēju priekšnesumu, kur vīrieši spēlē instrumentus, bet sievietēm jādejo.

Ir svarīgi izplānot savas kāzas koroton laina, bet ne vienmēr viss iet pēc plāna. Ja vakara gaitā ir izspēlētas 3 spēles, bet paredzētas vēl kādas 5 un ir redzams, ka viesiem jau tagad ir jautri, nevajag pārcensties. Ir labi, ja ir drošības sajūta un rezervē ir kādas aktivitātes, toties kas pa daudz, tas pa skādi. Jāizvairās no pieturēšanās pie grafika pārāk daudz, jo iespējams viesiem spēles vairs nebūs vajadzīgas un tie jutīsies jau droši un jautrība sitīs augstu vilni.

Svarīgi atcerēties, ka viesi atspoguļo jaunā pāra sajūtas un emocijas. Tās emocijas, kuras sniegsiet viesiem, tās arī saņemsiet pretī. Ja jaunais pāris būs enerģisks, aktīvs un priecīgs, tad arī viesiem būs vieglāk atraisīties un sniegt prieku arī pārējiem. Toties ja kāzu dienā jaunlaulātie pārlieku uztrauksies par plānu, grafiku vai laiku, tad arī viesi nesapratīs kā uzvesties, jutīs satraukumu un ne pāris, ne viesi nespēs izbaudīt visu vakaru.