Posted on

Kā nopirkt īsto balles kleitu?

Smilšu pulksteņa ķermeņa tips

Ja jums augums atbilst šīm formām, tad vislabāk ir izvēlēties apģērbu, kas akcentu liek uz vidukli. Jāizvēlas kleitas, kas ir balansētas, piemēram, ja kleitai ir platas piedurknes, tad arī svārkiem vajadzētu būt kupliem. Ja kleitai ir pieguloša augšdaļa, tad arī svārkiem nevajadzētu būt kupliem. Ar apģērbu ir proporcionāli jāieģērbj gan ķermeņa augšdaļa, gan apakšdaļa. Būtu jāizvairās no bezformīgām kleitām jeb lån udbetaling samme dag, jo akcents jāliek uz ķermeņa vidukli. Lai akcentētu vidukli, ir iespēja vilkt vienkrāsainu kleitu ar krāsainu kostu.

Ovāla ķermeņa tips

Visglaimojošākās kleitas būs ar A-silueta svārkiem, kā arī ari V-veida izgriezumu. Ar šiem svārku veidiem vai izgriezumiem ir iespēja akcentēt ķermeņa vidukli. Šī kombinācija arī vizuāli paplašinās krūtis, kā arī pievērsīs uzmanību ķermeņa apakšdaļai un vidukli vizuāli samazinās. Meklējiet kleitas ar iešuvēm, kuras izcels vidukli. Ir iespēja arī izvēlēties kleitas ar atkailinātiem pleciem, jo tas spēs radīt līdzsvaru. Ja nav vēlēšanās atkailināt plecus, tad arī izteiksmīga rotaslieta spēs radīt vēlamo efektu. Šādam ķermeņa tipam vislabākais kleitas garums būs nedaudz zem ceļa. Izvēlieties kleitas, kas ar iešuvēm jau jostu var izcelt plecus vai krūtis. To pašu efektu var panākt ar rotājumiem, izgriezumiem un rotaslietām. Lai radītu apjoma ilūziju, bet neradītu pašu apjomu, noderēs atkailināti pleci vai plašas kakla līnijas. Šim ķermeņa tipam vislabāk piestāvēs mētelim līdzīgas kleitas ar apkakli, A-silueta svārkiem un jostu. Lai radītu vislabāko efektu, vienmēr ir jāliek akcents uz ķermeņa augšdaļu, apakšdaļu vai abām daļām vienlaicīgi.

Dimanta formas ķermeņa tips

Ar stila trikiem ir jārada izteikta vidukļa līnija, kura šim ķermeņa tipam pietrūkst. Izrādās, ka platu vidukli nomaskēt ir diezgan viegli. Var izvēlēties taisnu, piegulošu kleitu, kurai ir iešuves cauri viduklim. Šādā veidā ir iespēja radīt šaurāka vidukļa ilūziju. Iešuves kleitās liek viduklim izskatīties šaurākam nekā ķermeņa lejasdaļa un augšdaļai – lån penge til bil. Arī kleitas ar paaugstinātu vidukli spēj radīt šo ilūziju. Ir jāizvēlas kleitas, kas ir ar A-silueta svārkiem un tiem ir jākrīt pāri augumam. Ir jābūt iešuvēm viduklī, vai arī izgriezumiem un rotājumiem, kas spēj pievērst uzmanību krūtīm vai pleciem. Polsterēti un izteiksmīgi pleci palīdz radīt apjomu ķermeņa augšdaļā. Vislabāko efektu spēs radīt kleitas ar A-silueta svārkiem un izteiksmīgiem pleciem.

Lielu krūšu īpašniecēm vajadzētu izvēlēties kleitas, kas balsta krūtis. Vislabāk būs piemērotas kleitas ar platām plecu līnijām, kuras spēj balstīt krūšturi un vienlaicīgi arī to maskēt. Lieliska izvēle ir kleitas uz viena pleca, it īpaši tad, ka tās tiek vilktas kopā ar attiecīgo apakšveļu. V-veida izgriezums spēs līdzsvarot jūsu formas, bet, izvēloties konkrēto kleitu, ir jāpārliecinās, vai tā spēs balstīt jūsu krūtis.

Mazu krūšu īpašniecēm būtu jāizvēlas trikotāžas vai zīda kleitas, kuras ir piegulošas no vidukļa uz augšu. Tā pat arī ir iespēja radīt lielāku krūšu ilūziju, izmantojot krokainu, kruzuļotu, pērļainu audumu. Būtu jāizvairās no elastīga, apspīlēta auduma kleitām, kā arī kleitām, kuras ir bez lencēm.