Posted on

Kāzu datuma izvēle

Ir ļoti daudz kritēriju, pēc kuriem izvēlēties pareizo kāzu datumu. Šķietami vispopulārākais datums nākamgad tiešu kāzu svinēšanai būs 18. augusts. Tādēļ šis datums jau ir divus vai trīs gadus iepriekš aizrunāts dažādās baznīcās un viesu namos. Bet kā tad izvēlēties, kuru datumu tieši nolikt savai dienai?

Daudzi fotogrāfi atdzīst, ka viņus ir uzrunājuši jau vairāki pāri, lai noskaidrotu, vai 18. 08.18. ir pieejams kāzu fotografēšanai, tādēļ šis ir viens no populārākajiem datumiem šajā gadā, kad rīkot svinības. Tomēr jāpiekrīt, ka kāzu diena nav jārīko tad, kad iekrīt kāds skaists cipars. Jāatceras, ka kāzas ir domātas diviem cilvēkiem, kuri ir nolēmuši savas dzīves saites savienot un uzsākt jaunu dzīvi ar jauniem pienākumiem un rūpējoties vienam par otru. Jāsaprot, ka šis datums tikai pašlaik šķiet nozīmīgs, bet kā jums liekas, cik daudz reizes jūs skatīsieties savā laulību apliecībā un priecāsieties par izvēlēto datumu? Diezgan maz. Tādēļ ir svarīgi neieciklēties uz skaistiem vai populāriem datumiem. Jāliek prioritāte uz kāzu dienu, kad būs iespēja izveidot savas sapņu kāzas ar mīļajiem cilvēkiem, nevis dienu, kad tā izskatās smuki uz papīra. Viens no vislabākajiem un pārbaudītākajiem veidiem, kā izvēlēties kāzu datumu ir to izvēlēties atbilstoši kāzu fotogrāfa grafikam, citu paredzēto pakalpojuma sniedzēju prioritātēm un baznīcas pieejamību atvēlētajā dienā. Šie būtu tie aspekti, pēc kuriem būtu jāizvēlas sava kāzu diena.

Ja aizvien nav idejas kāzu datuma izvēlei, tas var būt kāds pašiem zīmīgs datums. Kā piemēram, pirmā satikšanās diena, vecāku kāzu datums, vai saderināšanās diena. Tā pat ir iespējams kāzu datumu izvēlēties pēc pirmā randiņa datuma vai kādu citu svarīgu notikumu datumos. Toties ir arī pāri, kuri ļoti vēlās tos skaistos un labi skanošos datumus. Tas nav nekas slikts un par to nav jākaunas, ja datums ir izvēlēts, tad pārējais jāmēģina pakārtot izvēlētajam datumam, kas šajā gadījumā būs nedaudz grūtāk.

Ir arī pāri, kuri savu datumu izrēķina vai lūdz palīdzību astrologiem, lai nosaka vispiemērotāko datumu tieši kāzu dienai. Cilvēki ir dažādi un citi pāri tiešām savu kopdzīvi uztic kāzu datuma izvēlei, jo viens datums var būt labvēlīgs nākotnei, cits ne. Arī astrologi atdzīst, ka gan izvēlētā diena, gan pat izvēlētā stunda un minūte var ietekmēt pāra kopdzīvi. Šajā gadījumā pārim ir jāmāk būt elastīgiem un ir jābūt gatavam arī savas kāzas svinēt svētdienā vai pirmdienā, kas nav populārākās kāzu dienas. Svarīgi ir arī nemēģināt izzīlēt sapņu datumu savā nodabā, jo, lai izvēlētos īsto datumu, vērā jāņem vismaz 20 faktori. To ir iespējams izdarīt konsultējoties ar profesionālu astrologu. Pētījumi pierāda, ka labvēlīgākā diena, kad precēties ir pirmdiena, kas daudziem būs pārsteigums.

Pirmdiena ir vislabākā diena, kad veidot savu kāzu dienu, jo pirmdienai atbilst Mēness. Lai stiprinātu šajā dienā slēgtu laulību, astrologi iesaka laiku veltīt mājām, kā arī saimniecībai. Toties otrdiena nav piemērotākā kāzu diena, jo to pārvalda Marss. toties laulību iesaka noslēgt iesaistoties un veidojot dažādas aktivitātes. Trešdienai saimnieks esot Merkurs, kas nozīmē, ka laulību dzīvē jādodas brīvību mīlošiem cilvēkiem, kā arī radošiem un vienlīdzīgiem cilvēkiem. Ceturtdiena nebūs piemērotākā diena kāzām tiem pāriem, kuri plāno ģimeni, bērnus un dzīvi četrās sienas. Šai dienai pieder Jupiters un laulības paredzētas aktīviem un sociāliem cilvēkiem, kuri prot izvirzīt augstus mērķus.